Oferta specjalna!

Bieżące informacje o stanie Twoich upraw bez wychodzenia z domu, teraz z roczną prenumeratą Top Agrar Polska ZA DARMO!

Oferta specjalna obwiązuje przy zakupie monitoringu satelitarnego pola, dla co najmniej 30 hektarów za kwotę 195 zł brutto (ilość ofert w promocji jest ograniczona) 

Cena regularna – 14.99 zł/ha/rok

Cena konkursowa6.50zl/ha/rok

Czym jest Raport Stanu Pola?

RSP jest podstawą do podjęcia decyzji o dokładniej lustracji konkretnych miejsc na polach i precyzyjnie wskazuje, gdzie trzeba pojawić się osobiście. 

Tak więc dzięki raportom zyskujesz wiedzę o bieżącej sytuacji polowej, minimalizujesz czas i koszty związane z objazdem pól, a także dostajesz szansę na szybkie wykrycie niekorzystnych zjawisk i możliwość przeciwdziałania im.  

Rolnictwo precyzyjne na wyciągnięcie ręki – bez aplikacji, bez potrzeby nauki technologii – RSP trafia do odbiorcy w sposób najprostszy z możliwych: pocztą elektroniczną (e-mail) zawiera dokument (pdf) z czytelną grafiką pokazującą̨ stan pola. Dzięki temu można skorzystać z raportów od razu! 

Tylko 3 kroki, dzielą Cię od Raportu Stanu Twoich Pól

Krok 1 - Sprawdź, ile będzie Cię kosztować zdalne monitorowanie Twoich upraw

Krok 2 - Dokonaj zakupu lub podaj swoje dane a skontaktujemy się z Tobą

Zakupu możesz dokonać przez nasz sklep, który dostępny jest pod tym linkiem:

Alternatywnie, zostaw nam swój numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą w celu pomocy przy zakupie.

Krok 3 - Od tej pory satelity będą czuwać nad Twoim polem.

Od razu po przygotowaniu raportu prześlemy go Tobie i od tej pory będziesz mógł cieszyć się nowym źródłem informacji o swoim polu.

Często zadawane pytania

Zalecamy aby pola objęte Raportem Stanu Pola miały więcej niż 1ha powierzchni jednak nie mniej niż 0,5ha.

W podstawowej wersji Raportu Stanu Pola korzystamy wyłącznie ze zdjęć satelitarnych. Możemy również generować bardziej zaawansowane analizy na podstawie zdjęć z wykonanych dronem, specjalną kamerą hiperspektralną. Jeżeli jesteś zainteresowany taką usługą skontaktuj się z nami, chętnie udzielimy Ci więcej informacji.

Najczęściej co 5 dni, kiedy otrzymujemy nowe dane z satelity. Ograniczenia może jednak powodować zachmurzenie, wówczas musimy poczekać na kolejne okno pogodowe pozwalające na analizę pola, co może wydłużyć czas pomiędzy kolejnymi raportami.

Raport Stanu Pola kosztuje obecnie 6.50zł za hektar na rok. W tej cenie będziesz otrzymywał przy sprzyjającej pogodzie raporty co 5 dni. W celu otrzymania indywidualnej wyceny (rabatu) – skontaktuj się z nami.

Nie, raporty wysyłamy w postaci zwykłych plików PDF, które możesz bez trudu otworzyć na komputerze lub telefonie aby zapoznać się z aktualnym stanem upraw

Raporty Stanu Pola wysyłamy na twoją skrzynkę mailową.

Chcieliśmy pomóc rolnikom w nadzorowaniu upraw i dostrzeganiu zmian na polach wystarczająco wcześnie. Mając RSP możesz sprawdzić wskazane miejsca i wykrywać zagrożenia bardziej precyzyjnie. Innym aspektem jest możliwość oceny wpływu stosowanych zabiegów agrotechnicznych na rozwój roślin.

Wystarczy, że prześlesz nam dokładną lokalizację pola w wygodniej dla Ciebie formie. Najczęściej otrzymujemy lokalizacje w postaci dokładnych numerów działek lub plików KML. Nasi doradcy chętnie pomogą, i postarają się aby przygotowanie lokalizacji pól było dla Ciebie szybkie i bezstresowe.