Nowy_wersja_pe

DARMOWY RAPORT BĘDZIE DOSTĘPNY JESZCZE TYLKO PRZEZ:

  • 00DNI
  • 00GODZIN
  • 00MINUT
  • 00SEKUND
Raport Stanu Pola to Usługa mająca na celu dostarczenie bieżących informacji o rozwoju upraw oraz występujących w trakcie sezonu anomalii
grafika do reklamy

Chcesz przetestować Raport Stanu Pola przez 30 dni za darmo?

Zobacz jak wygląda raport, który możesz otrzymywać co kilka dni.


Raport Stanu Pola

Przykładowe pole

Zdjęcie satelitarne dla dnia
2020-04-12

Aktualne zdjęcie satelitarne - na dzień 2020-04-12. Pierwsza grafika jest oddalonym obrazem satelitarnym z uwzględnieniem badanego obszaru, który ma zobrazować lokalizację pola. Druga grafika stanowi szczegółową̨ wizualizację powyższych zmian w rzeczywistym rozkładzie kolorów.

Zdjęcie satelitarne dla dnia 2020-04-12 Zdjęcie satelitarne dla dnia 2020-04-12

Raport Stanu Pola jest narzędziem, którego zadaniem jest wskazanie obszarów pola, na które powinno się̨ zwrócić szczególną̨ uwagę̨ podczas swojej codziennej pracy. Zabiegi na polu powinny być zawsze prowadzone w oparciu o lokalną obserwację oraz wiedzę i doświadczenie. W przypadkach wymagających szerszej wiedzy
w zakresie analizy i zwalczania zagrożeń zalecamy konsultacje z agronomem.

Powiązanie obrazowania hiperspektralnego z algorytmami rozpoznawania obrazu oraz modeli sztucznej inteligencji ma szczególną̨ wartość praktyczną, gdyż pozwala ocenić zmiany fizjologii roślin, a dokładność analiz jest na tyle duża, że każdy piksel obrazu można odnieść do współrzędnych położenia danego punktu
w terenie.

Metoda oceny prognostycznej objawów zakłócenia fizjologii roślin może umożliwić zastosowanie zabiegów profilaktycznych skutecznie chroniących uprawy. Wskaźniki wegetacyjne roślin dostarczają na ich temat wyczerpujących informacji.

Wizualizacja stanu dla dnia
2020-04-12

Grafika przedstawia aktualną sytuację uprawy - na dzień 2020-04-12. Pierwszy obraz jest oddalonym zdjęciem satelitarnym z uwzględnieniem badanego obszaru, które ma zobrazować lokalizację pola. Druga grafika stanowi szczegółową̨ wizualizację powyższych zmian.

Wizualizacja stanu dla dnia 2020-04-12 Wizualizacja stanu dla dnia 2020-04-12

Interpretacja stanu pola

Powierzchnia pokryta zielonym oraz żółtym kolorem oznacza, że wegetacja na tym obszarze przebiega w sposób prawidłowy i nie ma potrzeby interwencji. Niepokój powinny wzbudzać powierzchnie w kolorach pomarańczowym i czerwonym, wskazane jest wówczas sprawdzenie stanu uprawy w tym miejscu.

Wizualizacja zmiany od
2020-04-10 do 2020-04-12

Grafika przedstawia różnice w kondycji uprawy, jaka zaszła pomiędzy 2020-04-10 a 2020-04-12. Pierwszy obraz jest oddalonym zdjęciem satelitarnym z uwzględnieniem badanego obszaru, które ma zobrazować lokalizację pola. Druga grafika stanowi szczegółową wizualizację zmian.

Wizualizacja zmian na polu od 2020-04-10 do 2020-04-12 Wizualizacja zmian na polu od 2020-04-10 do 2020-04-12

Interpretacja stanu pola

Powierzchnia pokryta zielonym oraz żółtym kolorem oznacza, że wegetacja na tym obszarze przebiega w sposób prawidłowy i nie ma potrzeby interwencji. Niepokój powinny wzbudzać powierzchnie w kolorze czerwonym, wskazane jest wówczas sprawdzenie stanu uprawy w tym miejscu.

Za darmo

Przez miesiąc za raport nie zapłacisz ani złotówki. Nie musisz się martwić o to co później, sam o tym zadecydujesz

Bez podawania numeru karty i umowy

Próbna wersja raportu nie wymaga podania numeru karty, dokonania przelewu, ani podpisania żadnej umowy

Bez pobierania aplikacji

Raport wysyłany na e-maila i powiadomienie SMS. Brak konieczności pracy z oprogramowaniem.

Chcesz przetestować Raport Stanu Pola przez 30 dni za darmo?

Często zadawane pytania

Zalecamy aby pola objęte Raportem Stanu Pola miały więcej niż 1ha powierzchni jednak nie mniej niż 0,5ha.

W podstawowej wersji Raportu Stanu Pola korzystamy wyłącznie ze zdjęć satelitarnych. Możemy również generować bardziej zaawansowane analizy na podstawie zdjęć z wykonanych dronem, specjalną kamerą hiperspektralną. Jeżeli jesteś zainteresowany taką usługą skontaktuj się z nami, chętnie udzielimy Ci więcej informacji.

Najczęściej co 5 dni, kiedy otrzymujemy nowe dane z satelity. Ograniczenia może jednak powodować zachmurzenie, wówczas musimy poczekać na kolejne okno pogodowe pozwalające na analizę pola, co może wydłużyć czas pomiędzy kolejnymi raportami.

Tak, oferujemy możliwość bezpłatnych testów naszych rozwiązań. W tym celu wypełnij formularz na dole strony lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Raport Stanu Pola kosztuje obecnie 14,99zł za hektar na rok. W tej cenie będziesz otrzymywał przy sprzyjającej pogodzie raporty co 5 dni.

Nie, raporty wysyłamy w postaci zwykłych plików PDF, które możesz bez trudu otworzyć na komputerze lub telefonie aby zapoznać się z aktualnym stanem upraw

Raporty Stanu Pola wysyłamy na twoją skrzynkę mailową i informujemy Cię o tym SMS’em.

Chcieliśmy pomóc rolnikom w nadzorowaniu upraw i dostrzeganiu zmian na polach wystarczająco wcześnie. Mając RSP możesz sprawdzić wskazane miejsca i wykrywać zagrożenia bardziej precyzyjnie. Innym aspektem jest możliwość oceny wpływu stosowanych zabiegów agrotechnicznych na rozwój roślin.

Wystarczy, że prześlesz nam dokładną lokalizację pola w wygodniej dla Ciebie formie. Najczęściej otrzymujemy lokalizacje w postaci dokładnych numerów działek lub plików KML. Nasi doradcy chętnie pomogą, i postarają się aby przygotowanie lokalizacji pól było dla Ciebie szybkie i bezstresowe.

Chcesz kupić Raport Stanu Pola?

14,99 zł za hektar na rok

Masz pytania?

Chciałbyś wiedzieć więcej? – Doradzimy, pomożemy!

Skontaktuj się z nami:

Mail: hello@agtechstudio.com

Telefon: +48 535 575 383