Zarządzanie uprawami w oparciu o wiedzę

Systemy wspomagające pracę w rolnictwie

Dowiedz się więcej
Przewiń

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą godnych zaufania ludzi, którzy wnoszą wielką technologiczną zmianę. Jesteśmy firmą, która zmienia wyzwania codziennej pracy w szanse zwiększenia efektywności rolnictwa.

8 lat doświadczenia w branży

Zaczynaliśmy od tworzenia i testowania oprogramowania dla różnych branż, aby po paru latach rozpocząć również swoją działalność R&D w zakresie tematyki Sztucznej Inteligencji i Obrazowania Wielospektralnego w branży rolnictwa precyzyjnego.

Czym się zajmujemy obecnie

Od roku 2016/2017 pracujemy nad implementacją w branży rolnej najbardziej wartościowych technologii, które obecnie są rozwijane na świecie. Korzyści, które świat czerpie z ich wpływu, niosą ogromną szansę na zwiększenie efektywności i wydajności całego rolnictwa.

Nasze produkty

Ukierunkowanie na usługi w obrębie cyfryzacji rolnictwa wynika z większej otwartości młodego pokolenia na stosowanie nowych technologii również w tym obszarze, jak i konieczności optymalizacji pracy gospodarstw rolnych, aby mogły pozostać konkurencyjne w skali globalnej.

Dzienniki polowe

Aplikacja/narzędzie służące do gromadzenia i analizowania danych dotyczących prowadzonych zabiegów na polu, kluczowych zdarzeń w rozwoju uprawy oraz danych finansowych z nim związanych. Umożliwia podejmowanie racjonalnych decyzji zwiększających rentowność gospodarstwa.

RSP – Raport Stanu Pola

Usługa raportowania mająca na celu dostarczenie aktualnych informacji o rozwoju upraw oraz występujących w trakcie sezonu anomalii. Dzięki systemowi powiadomień można wyliczyć skuteczność prowadzonych działań (np. opryski), jak również zyskać wiedzę, w których obszarach są wymagane działania, by poprawić plonowanie.

Tomatino

Aplikacja mobilna służąca do wczesnego rozpoznawania czynników zagrażających danej uprawie (choroby, chwasty, szkodniki) i doboru odpowiedniego „lekarstwa”. Wspomaga nieprecyzyjny dobór ŚOR i potrzebę stosowania kliku zamiast jednego właściwego środka.

Dostarczamy nie tylko produkty, oferujemy naszym klientom również kompleksowe usługi

Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą inżynierów gotową rozwiązać najbardziej złożone zadania. 

Podoba się Tobie to co robimy?
Skontaktuj się z nami, a chętnie porozmawiamy!